סיעוד במרכז

בשבח שירותי סיעוד, אנו מתמחים בסיפוק שירותי כוח אדם סיעודי באיכות גבוהה באזור המרכז. מוקד הפעילות שלנו הוא לספק טיפול סיעודי מקצועי ואישי לאוכלוסיות שונות, תוך התאמה לצרכים הייחודיים של כל מטופל ומשפחתו.

גישה גמישה בתחום הסיעוד

במרכז הארץ, אזור עם אוכלוסייה מגוונת ודינמית, אנו מודעים לחשיבות של גישה גמישה ורחבת אופקים בתחום הסיעוד. מטרתנו היא להבטיח שכל אדם הזקוק לטיפול סיעודי יקבל שירות המותאם אישית לצרכיו, בין אם מדובר בסיעוד ביתי לקשישים, טיפול באנשים עם מוגבלויות, או סיוע למחלימים מניתוחים וטיפולים.

הצוות שלנו מורכב ממטפלים מנוסים ומיומנים, אשר עברו הכשרה מקיפה ומתמחים בתחומים שונים של סיעוד במרכז. אנו מקפידים על רמה גבוהה של איכות ומקצועיות, תוך שמירה על רגישות ואמפתיה למטופל ולמשפחתו.

תמיכה רציפה למטופלים ולמשפחות

כחלק ממחויבותנו לאיכות השירות של סיעוד במרכז, אנו מספקים תמיכה רציפה למטופלים ולמשפחותיהם. התמיכה כוללת ייעוץ רפואי, ניהול תכנית טיפול אישית, וסיוע בהתמודדות עם אתגרים יום יומיים. אנו מאמינים שתקשורת פתוחה ומתמשכת עם המטופלים ובני משפחתם היא מפתח לטיפול סיעודי מוצלח.

בשבח שירותי סיעוד, אנו מבינים שהטיפול הסיעודי הוא לא רק עניין מקצועי, אלא גם עניין אנושי. לכן, אנו משקיעים בבניית קשר אמיתי וחם עם המטופלים שלנו, כדי להבטיח שהם ירגישו נתמכים, מובנים ומטופלים בכבוד.

התחייבותנו לאיכות ולמצוינות בסיעוד במרכז מובילה אותנו להיות בחזית השירותים הסיעודיים. אנו גאים לתרום לשיפור איכות החיים של המטופלים שלנו ולהיות שותפים למסעם האישי והמשפחתי.

בשבח שירותי סיעוד, כחלק משירותינו במרכז הארץ, אנו מתמקדים לא רק בסיפוק צרכים סיעודיים בסיסיים, אלא גם בקידום הרווחה הכוללת של המטופלים שלנו. אנו מבינים שהסיעוד הוא תחום הכולל היבטים רפואיים, פסיכולוגיים, חברתיים ורגשיים. לכן, אנו מתמקדים בהכרה ובטיפול בכל אחד מהיבטים אלה באופן המותאם לכל מטופל ומשפחתו.

אם אתם מחפשים שירות סיעודי אמין ואיכותי במרכז הארץ, עכשיו הזמן לפעול. פנו אל שבח שירותי סיעוד וקבלו ייעוץ מקצועי ללא התחייבות. אנו כאן כדי להבין את הצרכים הייחודיים שלכם ולהתאים עבורכם את המטפל המושלם. הצטרפו למאות משפחות מרוצות שכבר נהנות משירותינו האישיים והמקצועיים, ותרגישו בטוחים ונתמכים בכל שלב של הטיפול. התקשרו עוד היום וצעדו קדימה לקראת שיפור איכות החיים שלכם או של יקיריכם.

נושאים בעמוד

סניף ראשי

ז'בוטינסקי 129, רמת גן

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה

סיוע לקשישים ניצולי שואה נעשה בעזרת “הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל”
זוהי עמותה שהוקמה על ידי ניצולי שואה עבור ניצולי שואה משנת 1994.

לצפיה

עובד/ת זר/ה או עובד/ת ישראלי/ת?

כשאנחנו מחפשים את הטוב ביותר עבור הורינו המבוגרים, אנחנו שמים לב לכל פרט ופרט, עד לפרטים הקטנים ביותר.

Image hover effect image

לצפיה

המטפל הסיעודי

מטפל סיעודי מסייע לאדם מוגבל אשר לוקה בחוסר יכולת לבצע את הפעולות הבסיסיות היומיומיות וזקוק להשגחה מתמדת השומרת על בטיחותו.
Image hover effect image

לצפיה

שירות חינם עד לקבלת הזכאות

הליך קבלת הזכאות אורך זמן, ולעיתים הצורך בעזרה הינו מיידי.

במקרים כאלה אנו מעניקים בתקופת הגישור עד קבלת הזכאות טיפול של מספר שעות בשבוע ללא תשלום.

Image hover effect image

לצפיה

אפיקי סיוע נוספים

בקופות חולים קיים סל שירותים לו אתם זכאים במסגרת הביטוחי הרפואי שלכם בקופת החולים.  על מנת לדעת לאלו שירותים הינכם זכאים עליכם לפנות לרופא המטפל או לעובד הסוציאלי בקופת החולים.
Image hover effect image

לצפיה

חוק סיעוד

מדינת ישראל מעניקה (באמצעות הביטוח הלאומי) גמלת סיעוד לזכאים על מנת שיוכלו להמשיך ולחיות בביתם, עם משפחתם, ובתוך הקהילה אותה הם מכירים.

Call Now Button