שירותי סיעוד

תחום הסיעוד מתרכז במתן עזרה וסיוע על ידי טיפול,
שמירה וקידום בריאותם הפיזית והנפשית של הפרט, המשפחה והקהילה.

שירותי סיעוד ניתנים למטופלים אשר איבדו את כושר תפקודם באופן זמני או לצמיתות ואינם מסוגלים לבצע את פעולות היום יום הבסיסיות כגון:

לאכול, להתלבש, להתרחץ, להתהלך, לשלוט על הסוגרים וכו'. שירותים אלה נועדו לתמוך במטופלים אשר תלויים בקבלת עזרה מהזולת או הזקוקים להשגחה צמודה למען בטיחותם.

הצורך בקבלת שירותי סיעוד מתעורר בדרך כלל כאשר מגיעים לגיל זקנה,

אך קיימים מקרים סיעודיים רבים בגילאים מוקדמים יותר, אשר נגרמים בעקבות מחלות, ניתוחים, השתלות, תאונות עבודה ותאונות דרכים.

לא רק קשישים...

שירותי סיעוד צורכים אומנם בעיקר אנשים בגיל מבוגר אבל לא רק. חוסר היכולת לבצע פעולות יום יומיות פשוטות הוא גם חלקם של צעירים שלקו במחלה כזו או אחרת ובעיקר נפגעו פיזית בתאונות או עברו פרוצדורה כמו השתלה או ניתוח, ומצב סיעודי יכול להיות זמני או קבוע.
גם אלו צריכים שירותי סיעוד מקצועיים, שירותים מתקדמים, איכותיים ורגישים. גם אלו זקוקים לחברה שיש לה את היידע והניסיון הדרושים לטיפול בזכויות המטופל הסיעודי על הצד הטוב ביותר. אם אתם  אלו שצריכים שירותי סיעוד עבור היקרים לכם, חברת "שבח שירותי סיעוד" היא בדיוק מה שאתם מחפשים. למה לבחור בה? הנה כמה סיבות שאתם חייבים להכיר!

שבח שירותי סיעוד מלווה את לקוחותיה בשעת משברם לאורך כל הדרך

ומעניקה ייעוץ והכוונה בחינם למטופל ולבני משפחתו ע"י צוות מקצועי המורכב מעובדים סוציאליים, אחיות ואנשי מקצוע מנוסים וותיקים בתחום שירותי סיעוד ורווחה. הדרך מורכבת מפרוצדורות רבות ודורשת ידע וניסיון בזכויות המטופל הסיעודי ובהתאמת המטפל לצרכיו.

מטפלים זרים:

בעמצאות לשכות פרטיות מטפלים ותיקים מהארץ או חדשים מחו"ל בהתאם לבקשה וצרכיו של הלקוח לטיפול של 24 שעות ביממה, במגוון שפות ובעלות נמוכה יחסית.

שבח שירותי סיעוד מספקים שירותי כוח אדם סיעודי והשמת מטפלים לטיפול בקשישים ובחולים בביתם.

החברה פועלת בפריסה של 9 סניפים ומעסיקה כיום מעל ל2,000 מטפלים ביניהם מטפלים ישראלים ומטפלים זרים, אשר נבחרו בקפידה רבה על ידי צוות החברה.

Call Now Button