מטפלת ל24 שעות

מתי נדרשת מטפלת ל24 שעות?

במקרי סיעוד רבים, אין די במטפלת המגיעה אחת ליום או אחת למספר ימים על מנת לבצע את עבודות הבית ולסייע לקשיש לשמור על סביבת מגורים נוחה, אלא ישנו צורך בטיפול מקצועי צמוד המסייע לקשיש להתמודד עם הפעולות הקטנות והפשוטות ביותר בחיי היום יום. מקרים אלה מאפיינים קשישים סיעודיים המוגבלים ביכולת התנועה שלהם, או באנשים בעלי מגבלה פיזית כלשהי, בין שמדובר במגבלה מולדת ובין שמדובר במגבלה שנגרמה מתאונה או טרגדיה כלשהי בחייהם.

מקרי סיעוד עם סיוע מסביב לשעון

מקרים אלה דורשים למעשה מטפלת ל24 שעות ביממה, מטפלת ההופכת להיות בת בית בביתו של המטופל, ומסייעת לו בכל פעולה שהוא צריך לבצע החל מההשכמה בבוקר ועד הפרישה לשינה בשעות הלילה. במקרים רבים, לא די בכך שיש מטפלת ל24 שעות, אלא שאותה מטפלת זרה צריכה להיות גם בעלת הכשרה רפואית בסיסית כלשהי על מנת שתוכל לסייע למטופל במצבי חירום המאפיינים את מחלתו או מצבו הבריאותי.

סיוע צמוד בחיי היום יום של המטופל

באופן כללי, מטפלת ל24 שעות אמורה לדאוג לכל צרכיו של המטופל. זה מתחיל בבישול והגשת האוכל, ניקיון הבית וסידורו, זה עובר דרך רחיצת המטופל, הלבשתו והפשטתו, הנעתו בבית ומחוצה לו ליעדים שונים אליהם הוא רוצה או צריך להגיע, וזה מסתיים בסיוע בפעולות האישיות והאינטימיות ביותר שהמטופל מבצע. לשם כך, נדרשת מטפלת אשר יודעת ומסוגלת להתמודד עם אתגרים אלה באופן רציף, יום אחרי יום, לאורך כל היום. מטפלת כזאת צריכה להיות בעלת תכונות אופי מאוד ייחודיות, וכן בעלת הכשרה ורצון אמיתי לעזור לזולת, ובפרט אנשים קשישים או מוגבלים.

גופים מקצועיים המספקים סיעוד צמוד

הדרך הטובה ביותר לשכור מטפלת ל24 שעות היא באמצעות פניה לגוף מקצועי העוסק בתחום זה, כדוגמת שבח שירותי סיעוד. גופים אלה מכירים את התחום לפרטיו, ויודעים בדיוק כיצד לאבחן מטפלות איכותיות ומתאימות. בנוסף לכך, גופים אלה מחזיקים מבחר של מטפלים ומטפלות, ויודעים להתאים את המטפלת למטופל על פי המאפיינים של כל מקרה ומקרה. גופים אלה גם דואגים לפקח את איכות עבודתה של המטפלת, בשיתוף פעולה הן עם המטפלת, הן עם המטופל והן עם בני המשפחה.

נושאים בעמוד

סניף ראשי

ז'בוטינסקי 129, רמת גן

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה

סיוע לקשישים ניצולי שואה נעשה בעזרת “הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל”
זוהי עמותה שהוקמה על ידי ניצולי שואה עבור ניצולי שואה משנת 1994.

לצפיה

עובד/ת זר/ה או עובד/ת ישראלי/ת?

כשאנחנו מחפשים את הטוב ביותר עבור הורינו המבוגרים, אנחנו שמים לב לכל פרט ופרט, עד לפרטים הקטנים ביותר.

Image hover effect image

לצפיה

המטפל הסיעודי

מטפל סיעודי מסייע לאדם מוגבל אשר לוקה בחוסר יכולת לבצע את הפעולות הבסיסיות היומיומיות וזקוק להשגחה מתמדת השומרת על בטיחותו.
Image hover effect image

לצפיה

שירות חינם עד לקבלת הזכאות

הליך קבלת הזכאות אורך זמן, ולעיתים הצורך בעזרה הינו מיידי.

במקרים כאלה אנו מעניקים בתקופת הגישור עד קבלת הזכאות טיפול של מספר שעות בשבוע ללא תשלום.

Image hover effect image

לצפיה

אפיקי סיוע נוספים

בקופות חולים קיים סל שירותים לו אתם זכאים במסגרת הביטוחי הרפואי שלכם בקופת החולים.  על מנת לדעת לאלו שירותים הינכם זכאים עליכם לפנות לרופא המטפל או לעובד הסוציאלי בקופת החולים.
Image hover effect image

לצפיה

חוק סיעוד

מדינת ישראל מעניקה (באמצעות הביטוח הלאומי) גמלת סיעוד לזכאים על מנת שיוכלו להמשיך ולחיות בביתם, עם משפחתם, ובתוך הקהילה אותה הם מכירים.

Call Now Button