המטפל הסיעודי

מטפל סיעודי מסייע לאדם מוגבל אשר לוקה בחוסר יכולת לבצע את הפעולות הבסיסיות היומיומיות וזקוק להשגחה מתמדת השומרת על בטיחותו.
 
הטפלת סיעודית תסייע ליקירכם במגוון מטלות יומיומיות כגון: בישול, ניקיון, סידור הבית, יציאה לסידורים ולקניות או לבילוי מחוץ לבית.
תפקידי המטפל הינם לתמוך, לשמור ולהגן על המטופל ברגעי המשבר של חייו ולסייע לו לקיים בכבוד את הפעולות הפיזיות הבסיסיות כמו: לאכול ולשתות, להתרחץ ולהתלבש, לקום ולשכב, לנוע ולטפל בצרכיו האינטימיים.
 
ישנם מטפלים אשר מלווים חולים במסגרת אשפוז בבתי החולים ומתואמים לצרכים ולתנאים שנקבעו קודם.
 
קיימת חשיבות גדולה לקשר הרגשי והכימיה אשר נוצרים ומתפתחים בין המטפל לבין המטופל ובני משפחתו.
תקשורת חיובית וטובה, אכפתיות, הבנה וקרבה בין הצדדים מייצרת אידיליה אשר תורמת בהישרדות חיי היום יום של המטופל, משפרת את מצבו הנפשי, מקדמת את  מצבו הבריאותי ויוצרת שקט נפשי לבני המשפחה ולמוסדות הרווחה. אידיליה במערכת היחסים בין המטפל והמטופל יוצרת ביטחון עצמי לשני הצדדים ומאפשרת קשרי עבודה לטווח ארוך. 
 
מערכת יחסים בין מטפל סיעודי ומטופל מתחילה כבר בשלב השידוך אשר נעשה כיום בשירותה של חברת “שבח שירותי סיעוד” המתמחה בשירותי הסיעוד.
חברתנו עוסקות בגיוס וקליטת עובדים ישראלים והשמתם ובגיוס עובדים זרים וקליטתם בארץ.
על מנת שתיווצר התאמה מקסימלית בין מטפל סיעודי לבין מטופל סיעודי נערכת בדיקה יסודית של התנאים, הצרכים והזכויות של המטופל.
לאחר בדיקה מעמיקה של תכונות המטפל ושפת דיברו, מבצעים את התיאום.
 
חברת שבח שירותי סיעוד צברה במהלך השנים ידע רב, ניסיון ומאגר של כוח אדם איכותי ובו מטפלים ומטפלות, ישראלים ועובדים זרים אשר פועלים בתחום הסיעוד מתוך שליחות, רגישות ומודעות ליחסי אנוש בכלל ולאוכלוסייה במצוקה בפרט. מטפל סיעודי בחברת שבח שירותי סיעוד עובר תהליך מיון קפדני אשר תורם רבות לשלב התאמתו למטופל.

נושאים בעמוד

סניף ראשי

ז'בוטינסקי 129, רמת גן

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה

סיוע לקשישים ניצולי שואה נעשה בעזרת “הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל”
זוהי עמותה שהוקמה על ידי ניצולי שואה עבור ניצולי שואה משנת 1994.

לצפיה

עובד/ת זר/ה או עובד/ת ישראלי/ת?

כשאנחנו מחפשים את הטוב ביותר עבור הורינו המבוגרים, אנחנו שמים לב לכל פרט ופרט, עד לפרטים הקטנים ביותר.

Image hover effect image

לצפיה

המטפל הסיעודי

מטפל סיעודי מסייע לאדם מוגבל אשר לוקה בחוסר יכולת לבצע את הפעולות הבסיסיות היומיומיות וזקוק להשגחה מתמדת השומרת על בטיחותו.
Image hover effect image

לצפיה

שירות חינם עד לקבלת הזכאות

הליך קבלת הזכאות אורך זמן, ולעיתים הצורך בעזרה הינו מיידי.

במקרים כאלה אנו מעניקים בתקופת הגישור עד קבלת הזכאות טיפול של מספר שעות בשבוע ללא תשלום.

Image hover effect image

לצפיה

אפיקי סיוע נוספים

בקופות חולים קיים סל שירותים לו אתם זכאים במסגרת הביטוחי הרפואי שלכם בקופת החולים.  על מנת לדעת לאלו שירותים הינכם זכאים עליכם לפנות לרופא המטפל או לעובד הסוציאלי בקופת החולים.
Image hover effect image

לצפיה

חוק סיעוד

מדינת ישראל מעניקה (באמצעות הביטוח הלאומי) גמלת סיעוד לזכאים על מנת שיוכלו להמשיך ולחיות בביתם, עם משפחתם, ובתוך הקהילה אותה הם מכירים.

Call Now Button