מטפל לקשישים

היכן ניתן למצוא מטפל לקשישים?

בעשורים האחרונים מתפרסמים יותר ויותר נתונים סטטיסטיים המעידים על עלייה משמעותית וקבועה בתוחלת החיים במדינת ישראל. אלו הן כמובן חדשות טובות, אך הן דורשות היערכות מתאימה מצד הממשלה, ומצד האזרחים עצמם. היערכות זו כוללת גם פיתוח של ענף הטיפול בקשישים, המסייע לקשישים לנהל את חיי היום יום שלהם בגילם המבוגר, מבלי לפגוע באיכות חייהם של בני משפחתם. ואכן, בכל שנה מתווספות משפחות רבות חדשות המחפשות מטפל לקשישים, שיוכל לדאוג לכל צרכיו של בן משפחתם הקשיש.

טיפול בקשיש הוא עניין מקצועי מאוד, ודורש תכונות אופי ויכולות אישיות מאוד ספציפיות בקרב המטפל. בני המשפחה מפקידים למעשה את בן המשפחה הקשיש שלהם בידי אדם זר לחלוטין, שאמור לדאוג לכל צרכיו, ולחיות איתו לעיתים כבן בית. בדיוק מהסיבה הזאת, בחיפוש אחר מטפל לקשישים, חשוב לזכור מספר נקודות מרכזיות שינחו אתכם בתהליך החיפוש.

המלצה מקרובים תחילה

הדבר הנכון ביותר לעשות תחילה,הוא לנסות ולאתר המלצות על מטפל לקשישים. המלצות אלה יכולות להגיע מבני משפחה, חברים, מכרים, וחברים לעבודה. המלצה המגיעה מאדם קרוב אליכם היא המלצה יקרה מפז, ורמת האמון ותחושת הבטחון שהמלצה כזאת יכולה לספק לכם היא גבוהה מאוד. יחד עם זאת, לא תמיד תוכלו למצוא המלצה כזאת, פשוט מכיוון שאינכם מכירים מקרה דומה, או שמכריכם פשוט אינם יכולים להמליץ באופן ברור על מטפל מסויים.

פנייה לגופים מקצועיים בתחום הסיעוד

במקרים אלה, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לפנות לגופים גדולים כדוגמת שבח שירותי סיעוד, המקדישים את עצמם לכל הנושא של טיפול בקשישים. גופים אלה מתנהלים בצורה מסודרת, החל מגיוס המטפלים, הכשרתם הראשונית והכשרתם באופן רציף, וכמובן הפיקוח עליהם ביום יום. כמו כן, גופים אלה יכולים לשמר רציפות טיפולית גם במקרים של עזיבת מטפל, או במקרים בהם אין כימיה בין המטפל ובין הקשיש.
גוף מקצועי וגדול מציע לכם גם רמה גבוהה של אמינות, מקצועיות ופיקוח, וגם מבטיח לכם טיפול מקצועי רציף, כשאתם אינכם צריכים לדאוג לכל הנושא של כח האדם. בנוסף, לצד גופים אלה, תוכלו גם אתם לערוך פיקוח משלכם, ולבחון את כל מטפל לקשישים שיוקצה לכם באופן עצמאי ולשביעות רצונכם.

נושאים בעמוד

סניף ראשי

ז'בוטינסקי 129, רמת גן

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה

סיוע לקשישים ניצולי שואה נעשה בעזרת “הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל”
זוהי עמותה שהוקמה על ידי ניצולי שואה עבור ניצולי שואה משנת 1994.

לצפיה

עובד/ת זר/ה או עובד/ת ישראלי/ת?

כשאנחנו מחפשים את הטוב ביותר עבור הורינו המבוגרים, אנחנו שמים לב לכל פרט ופרט, עד לפרטים הקטנים ביותר.

Image hover effect image

לצפיה

המטפל הסיעודי

מטפל סיעודי מסייע לאדם מוגבל אשר לוקה בחוסר יכולת לבצע את הפעולות הבסיסיות היומיומיות וזקוק להשגחה מתמדת השומרת על בטיחותו.
Image hover effect image

לצפיה

שירות חינם עד לקבלת הזכאות

הליך קבלת הזכאות אורך זמן, ולעיתים הצורך בעזרה הינו מיידי.

במקרים כאלה אנו מעניקים בתקופת הגישור עד קבלת הזכאות טיפול של מספר שעות בשבוע ללא תשלום.

Image hover effect image

לצפיה

אפיקי סיוע נוספים

בקופות חולים קיים סל שירותים לו אתם זכאים במסגרת הביטוחי הרפואי שלכם בקופת החולים.  על מנת לדעת לאלו שירותים הינכם זכאים עליכם לפנות לרופא המטפל או לעובד הסוציאלי בקופת החולים.
Image hover effect image

לצפיה

חוק סיעוד

מדינת ישראל מעניקה (באמצעות הביטוח הלאומי) גמלת סיעוד לזכאים על מנת שיוכלו להמשיך ולחיות בביתם, עם משפחתם, ובתוך הקהילה אותה הם מכירים.

Call Now Button