ציוד רפואי וחיתולים

לעיתים אוכלוסיית הגיל השלישי, גיל הזהב, זקני העם שזכו והגיעו לשלב הזקנה המופלגת, נכים, חולים אחרי ניתוחים או חולים בתהליכי שיקום מאבדים באופן זמני או קבוע את יכולתם לבצע את הפעולות הבסיסיות של חיי היומיום ונזקקים לעזרה סיעודית הכוללת שימוש במוצרים שונים של ציוד רפואי וחיתולים, מוצרי ספיגה אשר מיוצרים בטכנולוגיות מפותחות ועוד מגוון עזרים שונים לצרכים שונים המשפרים ותומכים בקושי ובהתמודדות המטופל.

ציוד רפואי הוא ציוד הכולל בתוכו מגוון גדול של מכשירים לבדיקות, מיטות לטיפול, ציוד לטיפול בבתי חולים, במחלקות השיקום, במחלקות שירותי סיעוד, בבתי חולים הציבוריים והפרטיים. ציוד רפואי וחיתולים לחולים סיעודיים כולל: מוצרי ספיגה, חיתולים למבוגרים, מוצרים לטיפול וטיפוח בעור, מגני ירכיים ומדי לחץ דם, מזרונים וכריות למניעת פצעי לחץ בטכנולוגיות שונות, ציוד רפואי לשיקום ולניידות הכולל כסאות גלגלים, אופני ידיים, מנופים, אביזרי הליכה, תנועה, ראיה, שמיעה, מתקנים לעזרה ברחצה, מוצרים חדשניים הפועלים בטכנולוגיה של גירוי חשמל תפקודי לגירוי עצבי, חבישות לחץ רפואיות וכדומה.  

אחת מהבעיות הרפואיות השכיחות בקרב מטופלים סיעודיים היא אי שליטה על הסוגרים או אי מסוגלות פיזית לקיים את צרכיהם עקב חוסר ניידות הנובעת מריתוק למיטה או לכיסא גלגלים. התופעה נפוצה במיוחד בקרב קשישים הסובלים ממחלה, לאחר ניתוח, אך בעיקר בקרב חולי אלצהיימר בשלב מתקדם אשר נזקקים לשימוש ולעזרתו של ציוד רפואי וחיתולים.  

ציוד רפואי וחיתולים כמו מכשירי שמיעה ומוצרי ספיגה הם מוצרים בעלי חשיבות לשיפור איכות חיי המטופל. כדי להגיע לשיפור אולטימטיבי יש להקפיד על התאמה לצרכיו ולמידותיו המדויקים של המטופל. מוצרי ספיגה מותאמים לגיל המטופל ולדרגת אי שליטתו על הסוגרים וכוללים פדים ותחתוניות לנשים, חיתולים חד פעמיים או רב פעמיים למבוגרים. החיתולים החד פעמיים הם הנפוצים ביותר, מאחר וטכנולוגיית הספיגה סופחת פנימה את ההפרשות והופכת אותן לג”ל אשר מונע מגע ישיר עם עור המטופל ובכך נמנעים גירויי עור מטרידים. 

שבח שירותי סיעוד הינה לשכה פרטית, מורשת רשות האוכלוסין וההגירה הכוללת   9 סניפים ברחבי הארץ. בזכות ניסיון רב שנים מתמצאות בכל תחומי הסיעוד הכוללים גיוס עובדים זרים וישראלים, התאמת המטפל למעסיק, ייעוץ והכוונה בנושא ציוד רפואי וחיתולים, הדרכת לקוחות החברה, המעסיקים והמטפלים בכל נושאי השירותים הסיעודיים.

נושאים בעמוד

סניף ראשי

ז'בוטינסקי 129, רמת גן

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה

סיוע לקשישים ניצולי שואה נעשה בעזרת “הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל”
זוהי עמותה שהוקמה על ידי ניצולי שואה עבור ניצולי שואה משנת 1994.

לצפיה

עובד/ת זר/ה או עובד/ת ישראלי/ת?

כשאנחנו מחפשים את הטוב ביותר עבור הורינו המבוגרים, אנחנו שמים לב לכל פרט ופרט, עד לפרטים הקטנים ביותר.

Image hover effect image

לצפיה

המטפל הסיעודי

מטפל סיעודי מסייע לאדם מוגבל אשר לוקה בחוסר יכולת לבצע את הפעולות הבסיסיות היומיומיות וזקוק להשגחה מתמדת השומרת על בטיחותו.
Image hover effect image

לצפיה

שירות חינם עד לקבלת הזכאות

הליך קבלת הזכאות אורך זמן, ולעיתים הצורך בעזרה הינו מיידי.

במקרים כאלה אנו מעניקים בתקופת הגישור עד קבלת הזכאות טיפול של מספר שעות בשבוע ללא תשלום.

Image hover effect image

לצפיה

אפיקי סיוע נוספים

בקופות חולים קיים סל שירותים לו אתם זכאים במסגרת הביטוחי הרפואי שלכם בקופת החולים.  על מנת לדעת לאלו שירותים הינכם זכאים עליכם לפנות לרופא המטפל או לעובד הסוציאלי בקופת החולים.
Image hover effect image

לצפיה

חוק סיעוד

מדינת ישראל מעניקה (באמצעות הביטוח הלאומי) גמלת סיעוד לזכאים על מנת שיוכלו להמשיך ולחיות בביתם, עם משפחתם, ובתוך הקהילה אותה הם מכירים.

Call Now Button