גיוס עובדים זרים רמת גן

בשבח שירותי סיעוד, אנו מתמחים בגיוס והעסקת עובדים זרים לתחום הסיעוד ברמת גן. התהליך שלנו מתחיל מהכרה בחשיבות העובדים הזרים בשוק הסיעוד הישראלי, ובמיוחד ברמת גן, עיר בעלת אוכלוסייה מבוגרת ודורשת סיעוד.

הכשרה מקיפה לכל עובד

התהליך של גיוס עובדים זרים רמת גן מבוסס על קריטריונים מקצועיים ואישיים. אנו דואגים לבחור עובדים זרים המצטיינים במקצועיות, אמפתיה ואחריות. לכל עובד מגיעה הכשרה מקיפה לפני כניסתו לשוק העבודה, הכוללת הכרות עם המסגרת החוקית בישראל, נהלים רפואיים וסיעודיים, ולימוד השפה והתרבות הישראלית.

בתוך כך, אנו מקפידים על שיתוף פעולה מלא עם המשרד לענייני עבודה ורווחה ושאר הרשויות הרלוונטיות, כדי להבטיח שהעובדים שלנו מגיעים לארץ באופן חוקי ותקין. השקעה זו חשובה לנו לא רק מנקודת מבט חוקית, אלא גם כדי לשמר את רווחתם וזכויותיהם של העובדים.

תמיכה רציפה לעובדים ולמשפחות

כאשר מדובר בגיוס עובדים זרים רמת גן, אנו עובדים יד ביד עם המשפחות והמטופלים כדי להבטיח שהשילוב של עובד זר בבית המטופל יהיה חלק וללא תקלות. אנו מספקים תמיכה רציפה לעובדים ולמשפחות, כולל פתרון בעיות, עזרה בניהול היום-יום ובקרה רגולרית על איכות הטיפול.

בנוסף, אנו מחויבים לשיפור תנאי העבודה והשכר של העובדים הזרים שלנו. אנו מאמינים שעובד מרוצה ומטופל בצורה הוגנת יכול לספק טיפול טוב יותר ולשמור על רמה גבוהה של מקצועיות.

בשבח שירותי סיעוד, אנו גאים בתרומתנו לקהילת רמת גן וביכולתנו להביא עובדים זרים איכותיים ומסורים לתחום הסיעוד. אנו נמשיך לעבוד קשה כדי להבטיח שכל מטופל יקבל את הטיפול האופטימלי והאישי ביותר שהוא זקוק לו.

בנוסף, אנו מספקים לעובדים שלנו תמיכה רציפה, הכוללת ייעוץ משפטי, סיוע בקבלת זכויות ובהתמודדות עם אתגרים בירוקרטיים, והכוונה תרבותית. אנו רואים את כל אחד מהעובדים שלנו כחלק מהמשפחה הגדולה של שבח שירותי סיעוד ומחויבים לרווחתם.

העובדים הזרים שלנו משקפים את הערכים שלנו של חמלה, מקצועיות, ואחריות. כל אחד מהם עובר הכשרה מקצועית רבת עומק, כולל קורסים בסיעוד, עזרה ראשונה, ומיומנויות תקשורתיות. אנו מאמינים שעובד מיומן ומוכשר הוא המפתח לסיפוק הצרכים הסיעודיים של המטופלים שלנו ברמת גן.

אם אתם או יקיריכם זקוקים לשירות סיעודי איכותי ומסור, פנו אלינו בשבח שירותי סיעוד. נוכל לעזור ולספק תמיכה מקצועית וחמה שתשפר את איכות החיים.

נושאים בעמוד

סניף ראשי

ז'בוטינסקי 129, רמת גן

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה

סיוע לקשישים ניצולי שואה נעשה בעזרת “הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל”
זוהי עמותה שהוקמה על ידי ניצולי שואה עבור ניצולי שואה משנת 1994.

לצפיה

עובד/ת זר/ה או עובד/ת ישראלי/ת?

כשאנחנו מחפשים את הטוב ביותר עבור הורינו המבוגרים, אנחנו שמים לב לכל פרט ופרט, עד לפרטים הקטנים ביותר.

Image hover effect image

לצפיה

המטפל הסיעודי

מטפל סיעודי מסייע לאדם מוגבל אשר לוקה בחוסר יכולת לבצע את הפעולות הבסיסיות היומיומיות וזקוק להשגחה מתמדת השומרת על בטיחותו.
Image hover effect image

לצפיה

שירות חינם עד לקבלת הזכאות

הליך קבלת הזכאות אורך זמן, ולעיתים הצורך בעזרה הינו מיידי.

במקרים כאלה אנו מעניקים בתקופת הגישור עד קבלת הזכאות טיפול של מספר שעות בשבוע ללא תשלום.

Image hover effect image

לצפיה

אפיקי סיוע נוספים

בקופות חולים קיים סל שירותים לו אתם זכאים במסגרת הביטוחי הרפואי שלכם בקופת החולים.  על מנת לדעת לאלו שירותים הינכם זכאים עליכם לפנות לרופא המטפל או לעובד הסוציאלי בקופת החולים.
Image hover effect image

לצפיה

חוק סיעוד

מדינת ישראל מעניקה (באמצעות הביטוח הלאומי) גמלת סיעוד לזכאים על מנת שיוכלו להמשיך ולחיות בביתם, עם משפחתם, ובתוך הקהילה אותה הם מכירים.

Call Now Button