כ”א סיעודי

שוק העבודה בתחום שירותי סיעוד מורכב: ממעסיקים – מטופלים, כ”א סיעודי, לשכות פרטיות המתווכות בין המעסיקים למטפלים, מוסדות ממשלתיים – משרד הרווחה, הבריאות, המוסד לביטוח לאומי, בתי חולים ממשלתיים ופרטיים, הוסטלים, בתי אבות, בתי ספר לילדים עם צרכים מיוחדים ומוסדות פרטיים לדיור מוגן.
עובדים העוסקים במתן עזרה, סיוע ושירות למטופלים אשר איבדו את כושר יכולתם לתפקד ואינם מסוגלים לבצע את הפעולות הבסיסיות היומיומיות הם כ”א סיעודי הכולל אחיות מוסמכות ומעשיות, סניטרים, מטפלי בית, עובדות סוציאליות, פסיכולוגים ופסיכיאטרים.
בישראל כ”א סיעודי לטיפול באוכלוסייה חלשה הסובלת ממוגבלות פיזית או נפשית נשען ברובו על שירותיהם של עובדים זרים. עובדים זרים או מהגרי עבודה הם אוכלוסייה אשר באה ממדינות עניות כמו הפיליפינים, הודו, סרילנקה, מולדובה, נפאל, סין, אפריקה ועוד. במדינות אלה קיימת אוכלוסייה גדולה, עוני, סבל, קשיים כלכליים ואבטלה. ישראל משמשת עבורם מקום בו קיים ביקוש לעובדים ומטפלים בתחום הסיעוד, בתגמול כספי ותנאים מאפשרים להם להרוויח משכורות בסכומי כסף אשר מהווים עבורם קרש קפיצה כלכלי.
מעסיקים רבים בישראל זכאים לתנאי סיעוד חלקיים כמו עזרה בימים מסוימים במהלך השבוע או מספר שעות מוקצב לכל יום. תנאי העסקה מסוג זה מתאים יותר לסגנון של כוח אדם סיעודי ישראלי. קיימים מקרים בהם המטופלים מעדיפים מטפל ישראלי ממניעים תרבותיים כמו מנטליות דומה ושפה משותפת, אך בשל תנאי השכר הנמוכים וסגנון העבודה קיימת רתיעה בקרב הישראלים.
במאגרי כ”א סיעודי קיימים גם סקטורים מקצועיים יותר כמו מטפלות מוסמכות שעברו הכשרה בבתי ספר לאחיות מעשיות או שירותי אחיות מוסמכות אקדמאיות המוזמנות באופן פרטי לטיפול רפואי מקצועי אשר מטפלים מן השורה, ישראלים או זרים, אינם מורשים לבצע. השכר שמוצע למטפלים מוסמכים הוא שכר גבוה הרבה יותר מאשר במסגרות הממשלתיות כמו בתי החולים למיניהם.
ברשותה של חברת שבח שרותי סיעוד מאגר רב של כוח אדם איכותי לסיעוד, אשר נבדק בקפידה על ידי צוות החברה המורכב  מעובדים סוציאליים, אחיות מוסמכות ואנשי מקצוע מנוסים וותיקים מתחומי הסיעוד, הרווחה ומשאבי אנוש. שבח שרותי סיעוד היא לשכה פרטית, מורשת רשות האוכלוסין וההגירה, הכוללת מספר סניפים ברחבי הארץ, ניסיון רב וידע מקצועי שנצבר במהלך שנים רבות של עשייה בתחום הסיעוד.
נושאים בעמוד

סניף ראשי

ז'בוטינסקי 129, רמת גן

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה

סיוע לקשישים ניצולי שואה נעשה בעזרת “הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל”
זוהי עמותה שהוקמה על ידי ניצולי שואה עבור ניצולי שואה משנת 1994.

לצפיה

עובד/ת זר/ה או עובד/ת ישראלי/ת?

כשאנחנו מחפשים את הטוב ביותר עבור הורינו המבוגרים, אנחנו שמים לב לכל פרט ופרט, עד לפרטים הקטנים ביותר.

Image hover effect image

לצפיה

המטפל הסיעודי

מטפל סיעודי מסייע לאדם מוגבל אשר לוקה בחוסר יכולת לבצע את הפעולות הבסיסיות היומיומיות וזקוק להשגחה מתמדת השומרת על בטיחותו.
Image hover effect image

לצפיה

שירות חינם עד לקבלת הזכאות

הליך קבלת הזכאות אורך זמן, ולעיתים הצורך בעזרה הינו מיידי.

במקרים כאלה אנו מעניקים בתקופת הגישור עד קבלת הזכאות טיפול של מספר שעות בשבוע ללא תשלום.

Image hover effect image

לצפיה

אפיקי סיוע נוספים

בקופות חולים קיים סל שירותים לו אתם זכאים במסגרת הביטוחי הרפואי שלכם בקופת החולים.  על מנת לדעת לאלו שירותים הינכם זכאים עליכם לפנות לרופא המטפל או לעובד הסוציאלי בקופת החולים.
Image hover effect image

לצפיה

חוק סיעוד

מדינת ישראל מעניקה (באמצעות הביטוח הלאומי) גמלת סיעוד לזכאים על מנת שיוכלו להמשיך ולחיות בביתם, עם משפחתם, ובתוך הקהילה אותה הם מכירים.

Call Now Button