כח אדם סיעודי חדרה

גרים באזור חדרה? מחפשים כח אדם סיעודי?

בישראל ישנה אוכלוסייה מבוגרת גדולה יחסית הזקוקה לשירותים ייחודיים, הכוללים שירותי טיפול סיעודי פרטי או במסגרות סיעודיות שונות. אם אתם מחפשים כח אדם סיעודי חדרה והסביבה, כדאי שתכירו את האופציות הנגישות לכם. אם יש לכם הורה או אדם קרוב הזקוק לטיפול סיעודי, יש לכם 3 אופציות עיקריות בכדי לספק לו את הטיפול הנדרש:

  1. סיוע מבני משפחה באופן קבוע, למספר שעות בשבוע או דרך מגורים עם בן משפחה.

  2. מגורים במוסד לקשישים המחזיק מחלקה סיעודית הכוללת מטפלים צמודים.

  3. לפנות לחברת סיעוד המתמחה בהעסקת כוח סיעודי לטיפול בבית.

כפי שניתן לראות, האופציה השלישית היא הזמינה והנגישה ביותר ואינה דורשת מהאדם הזקוק לשירותים סיעודיים, לבצע שינויים גדולים של מעבר למקום חדש או מגורים עם אחד מבני המשפחה בצורה שאינה תואמת את הצרכים המלאים שלו ושל בני המשפחה.

מהו חוק הסיעוד ואיך הוא רלוונטי לכם?

חוק סיעוד נקבע בחקיקה לפני יותר מ-36 שנים והוא עדיין מהווה בסיס לשירותים הסיעודיים שמקבלים מבוגרים וקשישים בישראל. המוסד לביטוח לאומי אחראי על יישום החוק, יחד עם גורמים נוספים, כגון העירייה או המועצה המקומית וקופות החולים השונות. המוסד לביטוח לאומי אחראי לבדיקת הצרכים של הקשישים המבקשים טיפול סיעודי, באמצעות עובדות סוציאליות של המוסד. על פי החוק, קשישים הזקוקים לעזרה בפעולות יום יומיות כגון הלבשה, הכנה של אוכל ורחצה, זכאים לקבל מטפל או מטפלת דרך חברת סיעוד הרשומה כספק של המוסד לביטוח לאומי.

מה התנאים לקבלת ההטבות של חוק סיעוד?

קבלת ההטבות של כח אדם סיעודי חדרה דרך חוק סיעוד, מחייב את האדם המבוגר לעמוד במספר תנאים בסיסיים. דבר ראשון הוא חייב להיות תושב ישראל בגיל פנסיה (גיל 62 לנשים וגיל 67 לגברים, נכון לשנת 2024). הקשיש צריך לגור בבית שלו או במוסד דיור מוגן או בית אבות. ההכנסות של הקשיש לא יכולות לעבור רף מסויים הקבוע בחוק והוא אינו יכול להיות מקבל של קצבת נכות. אם אתם רוצים לקדם סיוע סיעודי עם מטפל עד הבית להורה או לאדם הקרוב לכם, אנחנו בחברת שבח שירותי סיעוד ורווחה הכתובת המקצועית שלכם. אנחנו מעסיקים מעל ל-2000 מטפלים סיעודיים בתפוצה ארצית ויכולים לספק לכם מטפל או מטפלת מנוסים ומקצועיים למספר שעות בשבוע, או ל-24 שעות בהתאם לחוק סיעוד.

השכרת שירותי כח אדם סיעודי חדרה

בכדי לשכור כח אדם סיעודי חדרה והסביבה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע באתר. אנחנו בחברת שבח שירותי סיעוד ורווחה נלווה אתכם בכל תהליך הבדיקה של המוסד לביטוח לאומי במטרה למצות את הזכויות המגיעות לקשיש עליו אתם אחראים.

נושאים בעמוד

סניף ראשי

ז'בוטינסקי 129, רמת גן

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה

סיוע לקשישים ניצולי שואה נעשה בעזרת “הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל”
זוהי עמותה שהוקמה על ידי ניצולי שואה עבור ניצולי שואה משנת 1994.

לצפיה

עובד/ת זר/ה או עובד/ת ישראלי/ת?

כשאנחנו מחפשים את הטוב ביותר עבור הורינו המבוגרים, אנחנו שמים לב לכל פרט ופרט, עד לפרטים הקטנים ביותר.

Image hover effect image

לצפיה

המטפל הסיעודי

מטפל סיעודי מסייע לאדם מוגבל אשר לוקה בחוסר יכולת לבצע את הפעולות הבסיסיות היומיומיות וזקוק להשגחה מתמדת השומרת על בטיחותו.
Image hover effect image

לצפיה

שירות חינם עד לקבלת הזכאות

הליך קבלת הזכאות אורך זמן, ולעיתים הצורך בעזרה הינו מיידי.

במקרים כאלה אנו מעניקים בתקופת הגישור עד קבלת הזכאות טיפול של מספר שעות בשבוע ללא תשלום.

Image hover effect image

לצפיה

אפיקי סיוע נוספים

בקופות חולים קיים סל שירותים לו אתם זכאים במסגרת הביטוחי הרפואי שלכם בקופת החולים.  על מנת לדעת לאלו שירותים הינכם זכאים עליכם לפנות לרופא המטפל או לעובד הסוציאלי בקופת החולים.
Image hover effect image

לצפיה

חוק סיעוד

מדינת ישראל מעניקה (באמצעות הביטוח הלאומי) גמלת סיעוד לזכאים על מנת שיוכלו להמשיך ולחיות בביתם, עם משפחתם, ובתוך הקהילה אותה הם מכירים.

Call Now Button