מטפל לקשיש בתל אביב

מחפשים מטפל בתל אביב להורה שלכם? הגעתם למקום הנכון!

ישנו שלב בחייו של אדם בו הוא צריך עזרה באופן קבוע ממטפל או מטפלת מקצועיים. טיפול בקשיש דורש היכרות בכל הנושא של יציבה נכונה, עזרי תמיכה ואביזרים המשמשים באופן יום יומי אנשים קשישים הזקוקים לסיוע טיפולי, כגון מוצרים סופגים וקופסאות ארגוניות לאחסון תרופות. בחיפוש אחר מטפל לקשיש בתל אביב, חשוב לבחור בחברה ותיקה בתחום שיכולה לספק לכם מטפל או מטפלת ישראלים דוברי עברית במסגרת של חוק סיעוד, או מטפל או מטפלת זרים לטיפול במסגרת מלאה של 24 שעות ביממה.

איך בוחרים מטפל או מטפלת להורה שלכם?

כאשר אתם פונים לחברה מקצועית בתחום הסיעוד, אתם יכולים להיות בטוחים שהמטפלים והמטפלות עברו הכשרה ומכירים היטב את עבודתם ובנוסף לכך נמצאים בפיקוח תמידי של מנהלי החברה. ניסיון מקצועי של המטפל הוא הדגש המרכזי בחיפוש של מטפל להורה שלכם ומומלץ לשאול מה הניסיון של המטפל או המטפלת שהחברה מציעה לכם לעבודה עם ההורה שלכם. חשוב לציין כי לא כל חברה בישראל יכולה לעסוק בהעסקת מטפלים סיעודיים ורק חברות בעלות האישורים הנדרשים יכולות לעשות זאת. ההמלצה היא לבדוק מול החברה האם הם עובדים על פי התנאים הדרושים של משרד התמ”ת והאם החברה רשומה כספק של המוסד לביטוח לאומי. ישנם מספר דברים שהחברה צריכה לספק לכם, כגון היצע של מטפלים, מעטפת של כוח אדם מקצועי כמו עובדות סוציאליות וכאמור תעודות ואישורים המציינים שהחברה פועלת בהתאם לחוק.

התאמת המטפל לדרישות מיוחדות

כל אדם קשיש הזקוק למטפל מגיע עם דרישות מסויימות. הדרישות יכולות להיות עזרה פיזית, כמו סיוע במקלחת, או החלפת מוצרי ספיגה והן יכולות להיות גם אמפטיה והקשבה הדרושים לאותו קשיש או שליטה בשפה מסויימת, כמו עברית, אנגלית או רוסית. אם אתם מחפשים מטפל לקשיש בתל אביב, אנחנו בחברת שבח שירותי סיעוד ורווחה נשמח לספק להורה שלכם מטפל מקצועי בהתאמה מדויקת לדרישות שלכם. החברה שלנו פועלת בתחום כבר למעלה מ-25 שנה ברציפות ויש לנו צוות עובדות סוציאליות, מטפלים ומטפלות מהשורה הראשונה בתחום.

התאמה של מטפל לקשיש בתל אביב – איך מתחילים?

אם החלטתם לחפש מטפל לקשיש בתל אביב להורה שלכם, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר איתנו. אנחנו בחברת שבח שירותי סיעוד ורווחה נדאג לכל התהליך למציאת המטפל או המטפלת המתאימים להורה שלכם ונלווה אתכם בכל התהליך של מילוי הטפסים הנדרשים בכדי לקבל את השירות במסגרת חוק סיעוד דרך המוסד לביטוח לאומי.

נושאים בעמוד

סניף ראשי

ז'בוטינסקי 129, רמת גן

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה

סיוע לקשישים ניצולי שואה נעשה בעזרת “הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל”
זוהי עמותה שהוקמה על ידי ניצולי שואה עבור ניצולי שואה משנת 1994.

לצפיה

עובד/ת זר/ה או עובד/ת ישראלי/ת?

כשאנחנו מחפשים את הטוב ביותר עבור הורינו המבוגרים, אנחנו שמים לב לכל פרט ופרט, עד לפרטים הקטנים ביותר.

Image hover effect image

לצפיה

המטפל הסיעודי

מטפל סיעודי מסייע לאדם מוגבל אשר לוקה בחוסר יכולת לבצע את הפעולות הבסיסיות היומיומיות וזקוק להשגחה מתמדת השומרת על בטיחותו.
Image hover effect image

לצפיה

שירות חינם עד לקבלת הזכאות

הליך קבלת הזכאות אורך זמן, ולעיתים הצורך בעזרה הינו מיידי.

במקרים כאלה אנו מעניקים בתקופת הגישור עד קבלת הזכאות טיפול של מספר שעות בשבוע ללא תשלום.

Image hover effect image

לצפיה

אפיקי סיוע נוספים

בקופות חולים קיים סל שירותים לו אתם זכאים במסגרת הביטוחי הרפואי שלכם בקופת החולים.  על מנת לדעת לאלו שירותים הינכם זכאים עליכם לפנות לרופא המטפל או לעובד הסוציאלי בקופת החולים.
Image hover effect image

לצפיה

חוק סיעוד

מדינת ישראל מעניקה (באמצעות הביטוח הלאומי) גמלת סיעוד לזכאים על מנת שיוכלו להמשיך ולחיות בביתם, עם משפחתם, ובתוך הקהילה אותה הם מכירים.

Call Now Button