מטפל 24 שעות תל אביב

חוק שירותי סיעוד מופעל על ידי המוסד לביטוח לאומי בשיתוף משרד הרווחה ושירותי הבריאות. החוק קובע כי אנשים אשר הגיעו לגיל פרישה ומתגוררים בביתם, אך נזקקים לעזרה בחיי היום-יום, זכאים על פי תנאים מסוימים לגמלת סיעוד. חוק זה נועד לתמוך באנשים אחרי גיל הפרישה, על מנת שיישארו בסביבת מגוריהם הטבעית כדי לשמור על איכות חייהם בצורה המיטבית.

גמלת סיעוד בת מאה וחמישים אחוזים מיועדת למי שתלוי לגמרי בזולת או זקוק להשגחה צמודה. גמלה זו  כוללת את מקסימום שעות המימון מטעם המוסד לביטוח לאומי ומונה שמונה עשרה שעות טיפול סיעודי בלבד. הגמלה מאפשרת העסקת מטפל 24 שעות תל אביב בתנאי שאת חמשת השעות הנותרות אשר הביטוח הלאומי לא מממן וההוצאות הסוציאליות להם זכאי המטפל ישלם המטופל בכספו הפרטי או מתומכיו.

מטפל 24 שעות הוא מטפל אשר תנאי העסקתו כוללים לינה בביתו של המטופל. תפקידיו העיקרים של המטפל הוא לעזור למטופל לבצע את כל הפעולות הבסיסיות בהם מוגבל המטופל כמו: לאכול ולשתות, להתנייד, להתרחץ, להתלבש, לטפל בצרכיו האינטימיים ועוד. תפקידיו המשניים הם החזקה וניהול שוטף של הבית הכוללים ניקיון, עריכת קניות לצרכי הבית, בישול, קניית תרופות, ליווי המטופל לכל מקום שיצטרך, ועוד.

מטפל 24 שעות תל אביב משמש כדמות האחראית לכל צרכיו הבסיסיים של המטופל. החשיבות של שפה משותפת בין המטפל והמטופל מהווה את הגורם הראשוני המשמעותי להבנה של המטפל את המטופל וליצירת חברה תומכת בחייו. מטפל 24 שעות תל אביבמנהל עם מעסיקו חיים משותפים, לעיתים אף לאורך תקופות ארוכות ומשמעותיות המשפיעות מאוד על איכות החיי המטופל. מערכת יחסים בריאה המבוססת על חברות ואכפתיות מאריכה את תקופת העבודה המשותפת ומאריכה חיים. קשר טוב בין המטפל והמטופל מעודדת ומעלה את המוטיבציה להמשיך לחיות ומעניקה שקט נפשי לבני המשפחה ולקרובים.

בחברת שבח שירותי סיעוד קיים מאגר כוח אדם איכותי ובו סוגי מטפלים לצרכים שונים. במאגר קיימים עובדים זרים, מטפלים ומטפלות, אחיות פרטיות ומוסמכות, לזמן מוגבל או לכל שעות היום. בחברת שבח שירותי סיעוד ניתן להשיג מטפל 24 שעות תל אביב לאחר שעבר תהליך מיון קפדני על מנת לדאוג לשקט

נושאים בעמוד

סניף ראשי

ז'בוטינסקי 129, רמת גן

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה

סיוע לקשישים ניצולי שואה נעשה בעזרת “הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל”
זוהי עמותה שהוקמה על ידי ניצולי שואה עבור ניצולי שואה משנת 1994.

לצפיה

עובד/ת זר/ה או עובד/ת ישראלי/ת?

כשאנחנו מחפשים את הטוב ביותר עבור הורינו המבוגרים, אנחנו שמים לב לכל פרט ופרט, עד לפרטים הקטנים ביותר.

Image hover effect image

לצפיה

המטפל הסיעודי

מטפל סיעודי מסייע לאדם מוגבל אשר לוקה בחוסר יכולת לבצע את הפעולות הבסיסיות היומיומיות וזקוק להשגחה מתמדת השומרת על בטיחותו.
Image hover effect image

לצפיה

שירות חינם עד לקבלת הזכאות

הליך קבלת הזכאות אורך זמן, ולעיתים הצורך בעזרה הינו מיידי.

במקרים כאלה אנו מעניקים בתקופת הגישור עד קבלת הזכאות טיפול של מספר שעות בשבוע ללא תשלום.

Image hover effect image

לצפיה

אפיקי סיוע נוספים

בקופות חולים קיים סל שירותים לו אתם זכאים במסגרת הביטוחי הרפואי שלכם בקופת החולים.  על מנת לדעת לאלו שירותים הינכם זכאים עליכם לפנות לרופא המטפל או לעובד הסוציאלי בקופת החולים.
Image hover effect image

לצפיה

חוק סיעוד

מדינת ישראל מעניקה (באמצעות הביטוח הלאומי) גמלת סיעוד לזכאים על מנת שיוכלו להמשיך ולחיות בביתם, עם משפחתם, ובתוך הקהילה אותה הם מכירים.

Call Now Button