סיעוד בהרצליה

בשבח שירותי סיעוד, אנו מבינים את החשיבות הרבה של סיעוד איכותי ואמפתי בהרצליה. כחברה מובילה בתחום שירותי הכוח אדם הסיעודי, אנו מקדישים מאמצים ניכרים כדי לספק שירותי סיעוד ברמה הגבוהה ביותר.

שירותי סיעוד רחבים

העבודה שלנו בהרצליה מתמקדת בסיוע לקשישים ולאנשים עם מוגבלויות בחיי היומיום. אנו מספקים שירותים רחבים הכוללים טיפול סיעודי בבית, תמיכה במשימות היומיומיות כגון התלבשות, אכילה, וניהול ביתי, כמו גם סיוע רפואי מקצועי כשצריך.

בשבח שירותי סיעוד, אנו מחויבים לאיכות ולמקצועיות בכל הקשור לסיעוד בהרצליה. הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, שעברו הכשרה מקיפה ומתמידים בלמידה ושיפור כישוריהם. אנו מאמינים שהקשר האישי והחמים עם המטופלים ומשפחותיהם הוא חלק בלתי נפרד מהצלחת הטיפול.

התאמת השירות באופן אישי

בהרצליה, עיר שמאפייניה תרבות עשירה ואוכלוסייה מגוונת, יש חשיבות רבה להתאמת שירותי הסיעוד לצרכים הייחודיים של כל מטופל. אנו מקדישים מחשבה רבה להתאמת המטפל הנכון לכל מטופל, כולל שיקולים של שפה, תרבות ורקע אישי, כדי להבטיח שהחוויה הסיעודית תהיה חיובית ותומכת ככל האפשר. בשבח שירותי סיעוד, אנו לא רק מספקים סיעוד בהרצליה – אנו בונים קהילה של תמיכה, חמלה וכבוד לכל אחד ואחת מהמטופלים שלנו.

אנו משקיעים מאמצים רבים בלבנות תוכניות טיפול מותאמות אישית. זה כולל לא רק את התמיכה הפיזית אלא גם את התמיכה הנפשית והרגשית. הכרה בחשיבות הממד הרגשי של הטיפול מובילה אותנו להשקיע ביצירת קשרים אמיתיים ואמפתיים עם המטופלים שלנו.

מעבר לטיפול היומיומי, אנו גם מקפידים להעניק תמיכה וייעוץ למשפחות המטופלים. אנו מבינים שהסיעוד אינו משפיע רק על המטופלים אלא גם על סביבתם הקרובה. לכן, אנו עומדים לרשות המשפחות לכל שאלה, דאגה או הצעה, ומסייעים להם לנווט במערכת הסיעודית ובאתגרים שהיא מביאה עמה.

אנו קוראים לכם לא לחכות לרגע האחרון ולפנות אלינו כבר עכשיו. צוות המומחים שלנו זמין כדי לענות על כל שאלה, להקשיב לצרכים שלכם ולייעץ לכם בנוגע לאופציות הטיפול השונות של סיעוד בהרצליה. אנו מבטיחים להתמקד בכל אחד ואחת מהמטופלים שלנו באופן אישי ולהבטיח שהם יקבלו את הטיפול הטוב והמתאים ביותר.

יחד נוכל לבנות תוכנית טיפול מתאימה ואישית שתענה על צרכי המטופל ותשפר את איכות החיים שלו. אל תחכו למצב הדחוף, פעלו עכשיו למען הבריאות והרווחה שלכם ושל יקיריכם.

נושאים בעמוד

סניף ראשי

ז'בוטינסקי 129, רמת גן

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה

סיוע לקשישים ניצולי שואה נעשה בעזרת “הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל”
זוהי עמותה שהוקמה על ידי ניצולי שואה עבור ניצולי שואה משנת 1994.

לצפיה

עובד/ת זר/ה או עובד/ת ישראלי/ת?

כשאנחנו מחפשים את הטוב ביותר עבור הורינו המבוגרים, אנחנו שמים לב לכל פרט ופרט, עד לפרטים הקטנים ביותר.

Image hover effect image

לצפיה

המטפל הסיעודי

מטפל סיעודי מסייע לאדם מוגבל אשר לוקה בחוסר יכולת לבצע את הפעולות הבסיסיות היומיומיות וזקוק להשגחה מתמדת השומרת על בטיחותו.
Image hover effect image

לצפיה

שירות חינם עד לקבלת הזכאות

הליך קבלת הזכאות אורך זמן, ולעיתים הצורך בעזרה הינו מיידי.

במקרים כאלה אנו מעניקים בתקופת הגישור עד קבלת הזכאות טיפול של מספר שעות בשבוע ללא תשלום.

Image hover effect image

לצפיה

אפיקי סיוע נוספים

בקופות חולים קיים סל שירותים לו אתם זכאים במסגרת הביטוחי הרפואי שלכם בקופת החולים.  על מנת לדעת לאלו שירותים הינכם זכאים עליכם לפנות לרופא המטפל או לעובד הסוציאלי בקופת החולים.
Image hover effect image

לצפיה

חוק סיעוד

מדינת ישראל מעניקה (באמצעות הביטוח הלאומי) גמלת סיעוד לזכאים על מנת שיוכלו להמשיך ולחיות בביתם, עם משפחתם, ובתוך הקהילה אותה הם מכירים.

Call Now Button