סיעוד בכפר סבא

ההורה שלכם גר בכפר סבא? מחפשים עבורו מטפל סיעודי?

קשישים הזקוקים לסיוע בתפקוד היום יומי שלהם וגרים בכפר סבא, יכולים לבקש מטפל סיעוד בכפר סבא דרך חברת סיעוד הרשומה כספק מורשה של המוסד לביטוח לאומי. חברת הסיעוד מעסיקה מטפלים סיעודיים ישראלים וזרים ומספקת את השירות שלהם רק במידה והקשיש עומד בקריטריונים של המוסד לביטוח לאומי לקבלת טיפול סיעודי. הטיפול הסיעודי רלוונטי למבוגרים וקשישים הזקוקים לסיוע בביצוע של פעולות יום יומיות, כגון רחצה, ישיבה וקימה, אכילה והלבשה.

אילו שירותים המטפל הסיעודי יכול לספק לקשיש?

מטפלים סיעודיים יכולים לספק 3 שירותים מרכזיים. שירות ראשון הוא טיפול סיעודי צמוד הכולל בין היתר טיפול בהיגיינה אישית של המטופל, החלפה של מוצרי ספיגה, עזרה בניידות ואכילה. שירות שני הוא עזרה בנטילת תרופות. מבוגרים וקשישים הזקוקים לטיפול תרופתי קבוע, יכולים לקבל סיוע מהמטפל הסיעודי בסידור התרופות, הכנה שלהם על פי ימים בשבוע ועזרה למטופל ליטול את התרופה עם כוס מים. שירות נוסף הוא עזרה בניהול של משק הבית, הכוללת בין היתר אחזקה בסיסית של ניקיון הבית, בישול אוכל וטיפול בכביסה.

מי מממן את הטיפול הסיעודי?

במידה ומדובר על שירותי סיעוד בכפר סבא למספר שעות בכל שבוע, המימון כולו הוא על חשבון המוסד לביטוח לאומי שמשלם לחברת הסיעוד המעסיקה את המטפל הסיעודי. כאשר מדובר על מטפל זר ל-24 שעות, המוסד לביטוח לאומי מממן חלקית את השירות שהקשיש מקבל מהמטפל הזר, כאשר העסקה של העובד יכולה להיות ישירות על ידכם או ביחד עם חברת הסיעוד. אם אתם רוצים לדעת האם מגיעה להורה שלכם גמלת סיעוד והאם הוא עומד בקריטריונים של טיפול סיעודי בבית, אנחנו בחברת שבח שירותי סיעוד ורווחה נשמח לעזור לכם לקבל את כל התשובות הדרושות לכם. אנחנו מעסיקים מטפלים סיעודיים ישראלים ומטפלים זרים כבר למעלה מ-25 שנה ברציפות ויכולים למצוא לכם את המטפל או המטפלת בכפר סבא המתאימים ביותר להורה שלכם.

פנייה לשירותי חברת סיעוד בכפר סבא

קיבלתם החלטה לפנות לשירותי סיעוד בכפר סבא? מעוניינים למצוא מטפל סיעודי או מטפלת להורה שלכם? זה הזמן לפנות אלינו דרך מספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו בחברת שבח שירותי סיעוד ורווחה, נסייע לכם במציאת מטפל להורה שלכם בהתאם לזכויות המגיעות לו מהמוסד לביטוח לאומי.

נושאים בעמוד

סניף ראשי

ז'בוטינסקי 129, רמת גן

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה

סיוע לקשישים ניצולי שואה נעשה בעזרת “הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל”
זוהי עמותה שהוקמה על ידי ניצולי שואה עבור ניצולי שואה משנת 1994.

לצפיה

עובד/ת זר/ה או עובד/ת ישראלי/ת?

כשאנחנו מחפשים את הטוב ביותר עבור הורינו המבוגרים, אנחנו שמים לב לכל פרט ופרט, עד לפרטים הקטנים ביותר.

Image hover effect image

לצפיה

המטפל הסיעודי

מטפל סיעודי מסייע לאדם מוגבל אשר לוקה בחוסר יכולת לבצע את הפעולות הבסיסיות היומיומיות וזקוק להשגחה מתמדת השומרת על בטיחותו.
Image hover effect image

לצפיה

שירות חינם עד לקבלת הזכאות

הליך קבלת הזכאות אורך זמן, ולעיתים הצורך בעזרה הינו מיידי.

במקרים כאלה אנו מעניקים בתקופת הגישור עד קבלת הזכאות טיפול של מספר שעות בשבוע ללא תשלום.

Image hover effect image

לצפיה

אפיקי סיוע נוספים

בקופות חולים קיים סל שירותים לו אתם זכאים במסגרת הביטוחי הרפואי שלכם בקופת החולים.  על מנת לדעת לאלו שירותים הינכם זכאים עליכם לפנות לרופא המטפל או לעובד הסוציאלי בקופת החולים.
Image hover effect image

לצפיה

חוק סיעוד

מדינת ישראל מעניקה (באמצעות הביטוח הלאומי) גמלת סיעוד לזכאים על מנת שיוכלו להמשיך ולחיות בביתם, עם משפחתם, ובתוך הקהילה אותה הם מכירים.

Call Now Button