סיעוד בראשון לציון

מחפשים חברת סיעוד בראשל”צ? אתם במקום הנכון!

חברות סיעוד בישראל מספקות מספר שירותים עיקריים, כגון תיווך בין מטופלים לבין מטפלים סיעודיים המועסקים על ידי החברה, העסקה של עובדים זרים וניהול כל התהליך הבירוקרטי של הגעת העובדים הסיעודיים הזרים לישראל. אם אתם מחפשים חברת סיעוד בראשל”צ, כדאי שתכירו את האפשרויות המוצעות לכם דרך חברות הסיעוד השונות ואת הזכויות המגיעות להורה שלכם בנוגע לטיפול סיעודי בבית או בבית דיור מוגן. במאמר הבא נרחיב על השירותים של חברות הסיעוד ועל הדרכים לקבלם במסגרת חוק סיעוד.

שירותי סיעוד בראשון לציון לקשישים

חברה המספקת שירותי סיעוד בראשון לציון, יכולה לספק לכם 2 שירותים מרכזיים – מטפל ישראלי שיגיע לבית ההורים שלכם למספר שעות בשבוע (או לדיור מוגן בו הוא גר) או מטפל זר שיספק להורה שלכם טיפול 24 שעות ביממה ויגור יחד איתו. את סוג השירותים אתם לא יכולים לקבוע בעצמכם והוא תלוי בהחלטה של המוסד לביטוח לאומי בהתאם למצב הפיזי של ההורה שלכם. על פי חוק סיעוד, המוסד לביטוח לאומי יכול לספק להורה שלכם הטבה בצורת שעות טיפול חינם של מטפל או מטפלת, על פי מספר שעות מוגדר מראש. המטפלים מועסקים דרך חברת סיעוד ומקבלים את המשכורת מהחברה. כאשר מדובר על מטפל זר, המטפל יכול להיות מועסק ישירות דרככם או מועסק דרככם במקביל להעסקתו דרך חברת הסיעוד. גם כאן, המוסד לביטוח לאומי יקבע האם מגיע להורה שלכם מטפל זר ל-24 שעות ביממה, או שהמצב הפיזי שלא אינו מחייב זאת והוא יקבל מטפל סיעודי ישראלי למספר שעות מוגדר בשבוע.

סיוע מקצועי למימוש זכויות של הקשיש

כחלק משירותי חברת סיעוד בראשל”צ אתם תוכלו לקבל סיוע בסיסי במימוש הזכויות של ההורה שלכם. השירות כולל הכוונה בכל הנוגע למילוי טפסים, הסבר על הזכויות המגיעות להורה שלכם וביקורי בית בכדי לבחון את המצב הפיזי שלו ולהתאים את הטיפול הסיעודי הנכון עבורו. אנחנו בחברת שבח שירותי סיעוד ורווחה נסייע להורה שלכם לקבל את הטיפול הסיעודי המתאים ביותר עבורו במסגרת חוק סיעוד ובהתאם להחלטות של המוסד לביטוח לאומי לגבי הטיפול הסיעודי הרלוונטי למצב הפיזי שלו.

יצירת קשר עם חברת סיעוד בראשל”צ

אם החלטתם לפנות לחברת סיעוד בראשל”צ במטרה לקדם טיפול סיעודי להורה שלכם, זה הזמן ליצור איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו בחברת שבח שירותי סיעוד ורווחה נתאם איתכם פגישה בבית של ההורה כבר לימים הקרובים.

נושאים בעמוד

סניף ראשי

ז'בוטינסקי 129, רמת גן

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה

סיוע לקשישים ניצולי שואה נעשה בעזרת “הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל”
זוהי עמותה שהוקמה על ידי ניצולי שואה עבור ניצולי שואה משנת 1994.

לצפיה

עובד/ת זר/ה או עובד/ת ישראלי/ת?

כשאנחנו מחפשים את הטוב ביותר עבור הורינו המבוגרים, אנחנו שמים לב לכל פרט ופרט, עד לפרטים הקטנים ביותר.

Image hover effect image

לצפיה

המטפל הסיעודי

מטפל סיעודי מסייע לאדם מוגבל אשר לוקה בחוסר יכולת לבצע את הפעולות הבסיסיות היומיומיות וזקוק להשגחה מתמדת השומרת על בטיחותו.
Image hover effect image

לצפיה

שירות חינם עד לקבלת הזכאות

הליך קבלת הזכאות אורך זמן, ולעיתים הצורך בעזרה הינו מיידי.

במקרים כאלה אנו מעניקים בתקופת הגישור עד קבלת הזכאות טיפול של מספר שעות בשבוע ללא תשלום.

Image hover effect image

לצפיה

אפיקי סיוע נוספים

בקופות חולים קיים סל שירותים לו אתם זכאים במסגרת הביטוחי הרפואי שלכם בקופת החולים.  על מנת לדעת לאלו שירותים הינכם זכאים עליכם לפנות לרופא המטפל או לעובד הסוציאלי בקופת החולים.
Image hover effect image

לצפיה

חוק סיעוד

מדינת ישראל מעניקה (באמצעות הביטוח הלאומי) גמלת סיעוד לזכאים על מנת שיוכלו להמשיך ולחיות בביתם, עם משפחתם, ובתוך הקהילה אותה הם מכירים.

Call Now Button