פיליפינים לסיעוד פתח תקווה

באילו מקרים כדאי לקחת מטפל זר להורה שלכם?

אם ההורה שלכם זקוק לעזרה סיעודית, כדאי שתכירו את 2 האופציות העיקריות לטיפול סיעודי – טיפול סיעודי של מספר שעות בשבוע וטיפול סיעודי של 24 שעות ביממה. הטיפול הסיעודי ב-2 האופציות נקבע על פי קריטריונים של המוסד לביטוח לאומי, כאשר הטיפול הניתן למספר שעות בשבוע, בדרך כלל מתחיל מ-10 שעות מינימום שבועיות הניתנות למטופל על פי חוק סיעוד. אם אתם מחפשים פיליפינים לסיעוד פתח תקווה והסביבה, חשוב שתבינו כי מטפל או מטפלת מהפיליפינים רלוונטים רק לטיפול סיעודי של 24 שעות ביממה, והם כוללים מגורים של המטפל בבית של ההורה שלכם.

למה כדאי להעסיק מטפלים מהפיליפינים?

כפי שציינו, מטפל זר מהפיליפינים רלוונטי רק לטיפול סיעודי הכולל מגורים יחד עם ההורה שלכם ומי שקובע אם אכן מגיע להורה שלכם טיפול סיעודי 24 שעות ביממה, הוא המוסד לביטוח לאומי. נציג של המוסד לביטוח לאומי צריך לבצע בדיקה להורה שלכם המתבצעת בפגישה פרונטלית בבית של ההורה. במידה וההורה שלכם מקבל אישור למטפל 24 שעות ביממה, תוכלו לפנות לחברת סיעוד על מנת להעסיק עובד מהפיליפינים. המטפלים מאזור הפיליפינים הגיעו לישראל כבר משנות ה-80 של המאה הקודמת ויש ניסיון טוב עם רובם. התרבות הפיליפינית שמה דגש על עזרה לקשיש וסיוע לאנשים מבוגרים ולכן רוב המטפלים המגיעים לארץ מהפיליפינים עושים את עבודתם נאמנה.

איך מעסיקים עובד פיליפיני בישראל?

בישראל חוקי העבודה שומרים על זכויות העובדים, הן לגבי עובדים ישראלים והן לגבי עובדים זרים. כאשר אתם פונים לחברת סיעוד בכדי להעסיק פיליפינים לסיעוד פתח תקווה, אתם צריכים להחליט האם להיות המעסיקים הישירים של העובד או לחלק את דרך העסקה עם חברת הסיעוד, כלומר אתם וחברת הסיעוד מעסיקים יחד את המטפל. לא משנה באיזו דרך תבחרו, העובד הפיליפיני חייב לקבל תנאים סוציאליים, כגון משכורת מינימום חודשית, ימי מנוחה, ביטוח בריאות והפרשה לפנסיה. אם אתם מעוניינים בעובד זר קבוע להורה שלכם, אנחנו בחברת שבח שירותי סיעוד ורווחה יכולים לספק לכם את העובד או העובדת המתאימים ביותר. אנחנו פועלים בתחום העסקת עובדים זרים מהפיליפינים וממדינות נוספות כבר למעלה מ-2 עשורים ברציפות ונשמח למצוא גם עבור ההורה שלכם מטפל או מטפלת מתאימים.

פיליפינים לסיעוד פתח תקווה להורה קשיש

על מנת לקדם את התהליך להעסקת פיליפינים לסיעוד פתח תקווה, מלאו את הפרטים שלכם בטופס רישום הפרטים בתחתית האתר ואנחנו בחברת שבח שירותי סיעוד ורווחה ניצור איתכם קשר בטלפון בהקדם האפשרי, בכדי לקדם את תהליך העסקה של המטפל עבור ההורה שלכם.

נושאים בעמוד

סניף ראשי

ז'בוטינסקי 129, רמת גן

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה

סיוע לקשישים ניצולי שואה נעשה בעזרת “הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל”
זוהי עמותה שהוקמה על ידי ניצולי שואה עבור ניצולי שואה משנת 1994.

לצפיה

עובד/ת זר/ה או עובד/ת ישראלי/ת?

כשאנחנו מחפשים את הטוב ביותר עבור הורינו המבוגרים, אנחנו שמים לב לכל פרט ופרט, עד לפרטים הקטנים ביותר.

Image hover effect image

לצפיה

המטפל הסיעודי

מטפל סיעודי מסייע לאדם מוגבל אשר לוקה בחוסר יכולת לבצע את הפעולות הבסיסיות היומיומיות וזקוק להשגחה מתמדת השומרת על בטיחותו.
Image hover effect image

לצפיה

שירות חינם עד לקבלת הזכאות

הליך קבלת הזכאות אורך זמן, ולעיתים הצורך בעזרה הינו מיידי.

במקרים כאלה אנו מעניקים בתקופת הגישור עד קבלת הזכאות טיפול של מספר שעות בשבוע ללא תשלום.

Image hover effect image

לצפיה

אפיקי סיוע נוספים

בקופות חולים קיים סל שירותים לו אתם זכאים במסגרת הביטוחי הרפואי שלכם בקופת החולים.  על מנת לדעת לאלו שירותים הינכם זכאים עליכם לפנות לרופא המטפל או לעובד הסוציאלי בקופת החולים.
Image hover effect image

לצפיה

חוק סיעוד

מדינת ישראל מעניקה (באמצעות הביטוח הלאומי) גמלת סיעוד לזכאים על מנת שיוכלו להמשיך ולחיות בביתם, עם משפחתם, ובתוך הקהילה אותה הם מכירים.

Call Now Button