פיליפינים לסיעוד רעננה

תחום שירותי סיעוד בישראל מכיל כוח אדם המורכב ברובו מאוכלוסיית מהגרי עבודה אשר מגיעים מאיי הפיליפינים שביבשת אסיה. פיליפינים לסיעוד רעננה אשר מצליחים לעבור את הפרוצדורות המסובכות של הליכי קבלת אישורי עבודה ושהייה בארץ נחשבים לברי מזל, מאחר ועבורם זו הזדמנות להרוויח סכומי כסף ממקורות הכנסה אטרקטיביים יותר וההזדמנות לשפר את מעמדם הכלכלי בחיים יקרה מפז.  ישראל מהווה עבורם מקור לפרנסה בו קיים ביקוש לעובדים מסוגם. עבור פיליפינים לסיעוד רעננה ישראל היא פוטנציאל כלכלי אשר בארצם כנראה לא יוכלו לממש אף פעם.

אוכלוסיית רפובליקת הפיליפינים מונה כמאה מיליון בני אדם. הריבוי הטבעי בה הוא מבין הגבוהים שביבשת אסיה ונחשב לגבוה מאוד ביחס למדינות המערב. הכלכלה בפיליפינים מתבססת בעיקר על ענפי החקלאות ותעשיית העץ, המעסיקות רק כשבעים אחוזים מכוח העבודה במשק כולו. כעשרה מיליון פיליפינים חיים מחוץ לארצם, כאשר חלק משמעותי מהם יוצאים את ארצם, מתוך החלטה מחושבת ונחושה שזו ירידה מהארץ, מסע התרחקות מהמשפחה, אך למען מטרה חשובה, עליה וצמיחה כלכלית למענם ולמען בני משפחתם. בישראל ישנם כמה רבבות של עובדים פיליפינים, בעיקר פיליפינים לסיעוד.

המוטו הלאומי של העם הפיליפיני קורא לאהבת האל, האדם, הטבע  והמדינה. למרות רמת החיים הנמוכה הפוקדת את אזורם או בזכות תנאיהם הדלים בחיים, זו שאיפתם כעם ועל בסיס זה מושתתת דרך חייהם וצורת התייחסותם לבני אנוש, בינם לבין עצמם, למעסיקיהם ולמטופליהם בפרט. פיליפינים לסיעוד רעננה הם כוח אדם מעולה בזכות רמת הערכים הגבוהה, החשיבות והערך לכבוד האדם שהציבו לעצמם למטרה כעם. פיליפינים לסיעוד רעננה מתאימים למתן עזרה וטיפול בחלש מהמקום השורשי שלהם כתרבות.

בישראל קיימת קהילה דומיננטית של פיליפינים שהחליפו דורות של מטפלים ברחבי בארץ. וותיקיה של הקהילה ייצרו במהלך שנים רבות של שיתוף פעולה קשרים איכותיים, הספיקו לחזור בחזרה לארצם ולשלוח בני משפחה נוספים, שהגיעו שוב לתמוך בדור הבא תרתי משמע.  שבח שירותי סיעוד מקיימת קשרי עבודה ארוכי טווח עם  רבים מבני קהילת הפיליפינים. שבח שירותי סיעוד דואגת ללקוחותיה ובוחרת לשתף פעולה עם כוח אדם בעל איכויות כמו אלו, בעיקר בשל הניסיון החיובי שנצבר במהלך שנים של עבודה משותפת.

נושאים בעמוד

סניף ראשי

ז'בוטינסקי 129, רמת גן

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה

סיוע לקשישים ניצולי שואה נעשה בעזרת “הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל”
זוהי עמותה שהוקמה על ידי ניצולי שואה עבור ניצולי שואה משנת 1994.

לצפיה

עובד/ת זר/ה או עובד/ת ישראלי/ת?

כשאנחנו מחפשים את הטוב ביותר עבור הורינו המבוגרים, אנחנו שמים לב לכל פרט ופרט, עד לפרטים הקטנים ביותר.

Image hover effect image

לצפיה

המטפל הסיעודי

מטפל סיעודי מסייע לאדם מוגבל אשר לוקה בחוסר יכולת לבצע את הפעולות הבסיסיות היומיומיות וזקוק להשגחה מתמדת השומרת על בטיחותו.
Image hover effect image

לצפיה

שירות חינם עד לקבלת הזכאות

הליך קבלת הזכאות אורך זמן, ולעיתים הצורך בעזרה הינו מיידי.

במקרים כאלה אנו מעניקים בתקופת הגישור עד קבלת הזכאות טיפול של מספר שעות בשבוע ללא תשלום.

Image hover effect image

לצפיה

אפיקי סיוע נוספים

בקופות חולים קיים סל שירותים לו אתם זכאים במסגרת הביטוחי הרפואי שלכם בקופת החולים.  על מנת לדעת לאלו שירותים הינכם זכאים עליכם לפנות לרופא המטפל או לעובד הסוציאלי בקופת החולים.
Image hover effect image

לצפיה

חוק סיעוד

מדינת ישראל מעניקה (באמצעות הביטוח הלאומי) גמלת סיעוד לזכאים על מנת שיוכלו להמשיך ולחיות בביתם, עם משפחתם, ובתוך הקהילה אותה הם מכירים.

Call Now Button