מטפלים ישראלים לקשישים

לראות את אבא או אימא או כל אדם אחר שיקר לליבנו הופך לקשיש שצריך סיוע בפעולות בסיסיות זה לא פשוט. יש בזה לא מעט צער וכאב, דאגה והמון רצון לעזור וכדי שזה יקרה צריך מטפל שיאפשר ליקירנו לחיות את חייו בכבוד גם בגיל השלישי.

הוא צריך להיות מטפל מיומן וצריך להיות עם ניסיון וכוח פיזי אבל עוד לפני, הוא צריך להיות מישהו שנוכל לסמוך עליו שיטפל בצורה נכונה ומקצועית, שיהיה עדין וקשוב לסבלו של הקשיש ושיעשה את עבודתו על הצד הטוב ביותר. בדיוק בשביל זה קמה חברת “שבח שירותי סיעוד” שמציעה לכם בין השאר מטפלים ישראלים איכותיים שיתנו לכם את המענה המושלם.

“שבח שירותי סיעוד” – מטפלים שמבינים עברית.

אז למה לכם לבחור דווקא ב”שבח שירותי סיעוד”? קודם כל כי היא מציעה לכם מטפלים ישראלים, לא זרים. המאגר שלה כולל רשימה של 2000 מטפלים, כאלו שמדברים עברית מעולה, יש להם ניסיון עשיר וכמובן עברו הכשרה על ידי החברה.

למטפל ישראלי שמדבר ומבין עברית יש חשיבות עליונה. קודם כל הוא מגיע מאותה מנטליות והוא חי בישראל ומכיר את הניואנסים הישראלים, אבל יותר מזה, התקשורת איתו היא פשוטה ורציפה, גם עם הקשיש שצריך לא פעם אוזן קשבת וגם רוצה להבין את מי שמטפל בו וכמובן לילדים ולמשפחה שדואגים ליקירם ורוצים לדעת ולהבין כל הזמן מה קורה איתו.

לא לוותר על הטובים ביותר!

“שבח שירותי סיעוד” מציעה לכם מאגר מטפלים ישראלים בין אם אתם צריכים מטפלים למספר שעות ביום או לכל היום. החברה קיימת למעלה מ-20 שנה ומעסיקה מעל ל-2000 עובדים בפריסה ארצית, מחזיקה בצוות של אחיות, עובדים סוציאליים ואנשי מקצוע נוספים בתחום הסיעוד אשר יוכלו לייעץ לכם ולהכווין אתכם.

עם “שבח שירותי סיעוד” אתם לא לבד. יש לחברה ניסיון רב והבנה מקיפה בצרכי המטופל כך שבעזרתה תוכלו למצוא את הפתרון הטוב ביותר בשבילכם ובשבילו. אל תוותרו על הטובים ביותר, על שקט נפשי ועל הידיעה שיקירכם נמצא בידיים טובות, מיומנות, מקצועיות וחומלות.

רוצים לדעת יותר? לקבוע פגישת ייעוץ?

אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולקבל את כל המידע שאתם צריכים על מטפלים ישראלים לקשישים!

נושאים בעמוד

סניף ראשי

ז'בוטינסקי 129, רמת גן

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה

סיוע לקשישים ניצולי שואה נעשה בעזרת “הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל”
זוהי עמותה שהוקמה על ידי ניצולי שואה עבור ניצולי שואה משנת 1994.

לצפיה

עובד/ת זר/ה או עובד/ת ישראלי/ת?

כשאנחנו מחפשים את הטוב ביותר עבור הורינו המבוגרים, אנחנו שמים לב לכל פרט ופרט, עד לפרטים הקטנים ביותר.

Image hover effect image

לצפיה

המטפל הסיעודי

מטפל סיעודי מסייע לאדם מוגבל אשר לוקה בחוסר יכולת לבצע את הפעולות הבסיסיות היומיומיות וזקוק להשגחה מתמדת השומרת על בטיחותו.
Image hover effect image

לצפיה

שירות חינם עד לקבלת הזכאות

הליך קבלת הזכאות אורך זמן, ולעיתים הצורך בעזרה הינו מיידי.

במקרים כאלה אנו מעניקים בתקופת הגישור עד קבלת הזכאות טיפול של מספר שעות בשבוע ללא תשלום.

Image hover effect image

לצפיה

אפיקי סיוע נוספים

בקופות חולים קיים סל שירותים לו אתם זכאים במסגרת הביטוחי הרפואי שלכם בקופת החולים.  על מנת לדעת לאלו שירותים הינכם זכאים עליכם לפנות לרופא המטפל או לעובד הסוציאלי בקופת החולים.
Image hover effect image

לצפיה

חוק סיעוד

מדינת ישראל מעניקה (באמצעות הביטוח הלאומי) גמלת סיעוד לזכאים על מנת שיוכלו להמשיך ולחיות בביתם, עם משפחתם, ובתוך הקהילה אותה הם מכירים.

Call Now Button