מטפלת סיעודית

כחברה המתמחה במתן שירותי סיעוד, אנו מבינים את החשיבות שבמציאת מטפלת סיעודית מקצועית ואמינה, שתעניק ליקיריכם את הטיפול הטוב ביותר.

בשבח שירותי סיעוד, אנו מאמינים שמטפלת סיעודית היא הרבה יותר מאשר רק מספקת טיפול גופני. היא חולקת את חייה עם המטופלים והופכת לחלק בלתי נפרד מהמשפחה. היא מלווה את המטופל בתהליך הסיעודי, מספקת תמיכה רגשית, מעודדת עצמאות ושומרת על כבודו ופרטיותו.

התאמה אישית של המטפלת למטופל

אחת הערכים העיקריים שלנו הוא ההתאמה האישית של המטפלת למטופל. אנו מבינים שכל אדם ייחודי ודורש טיפול מותאם אישית. לכן, אנו משקיעים מאמצים רבים בתהליך הבחירה וההכשרה של המטפלות שלנו, כדי להבטיח שהן לא רק מיומנות במקצוען, אלא גם מסוגלות להתחבר ולהבין את הצרכים הייחודיים של כל מטופל.

בנוסף, אנו מקדמים השתלמויות והכשרות קבועות לצוות הסיעודי שלנו, כדי לוודא שהן עדכניות בידע המקצועי ובשיטות הטיפול החדשות ביותר. כך, אנו מבטיחים שהמטפלות שלנו מסוגלות להעניק את הטיפול האיכותי והמתקדם ביותר.

יצירת סביבה תומכת ומעודדת

המטפלות של שבח שירותי סיעוד מחויבות לעקרונות של אמפתיה, סבלנות ומקצועיות. הן מבינות שהטיפול הסיעודי הוא לא רק עניין של בריאות גופנית, אלא גם של בריאות נפשית ורוחנית. לכן, הן פועלות ליצירת סביבה תומכת ומעודדת, שבה המטופל מרגיש נערך ומוערך.

בסופו של דבר, מטרתנו היא לא רק לספק שירותי סיעוד, אלא ליצור קשר אמיתי ואוהב בין המטפלת למטופל. אנו שואפים להפוך את תהליך הסיעוד לחוויה חיובית ומעצימה עבור כל המעורבים, ולהפוך את שבח שירותי סיעוד לבית חם ומקבל לכל אחד ואחת מהמטופלים שלנו.

כחלק ממשימתנו בשבח שירותי סיעוד להעניק את הטיפול הטוב ביותר, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום. אם אתם מחפשים מטפלת סיעודית המעניקה טיפול סיעודי מקצועי, אישי ומחבק לעצמכם או ליקיריכם, אנו כאן כדי לעזור.

היתרונות בבחירת שירותינו רבים:

1.    צוות מטפלים מיומן ומקצועי.

2.    התאמה אישית של המטפלת לצרכים ולאופי של המטופל.

3.    תמיכה רגשית והעצמה במהלך הטיפול.

4.    עדכונים קבועים בידע ובשיטות טיפול.

אל תחכו לרגע האחרון. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח להיות לצידכם, להקשיב, לייעץ ולמצוא את המטפלת המתאימה ביותר עבורכם. ביחד נוכל ליצור סביבה תומכת ומעצימה למטופל. לפרטים נוספים וליצירת קשר, התקשרו אלינו ישירות.

נושאים בעמוד

סניף ראשי

ז'בוטינסקי 129, רמת גן

שירותי החברה

Image hover effect image

לצפיה

סיוע לקשישים ניצולי שואה נעשה בעזרת “הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל”
זוהי עמותה שהוקמה על ידי ניצולי שואה עבור ניצולי שואה משנת 1994.

לצפיה

עובד/ת זר/ה או עובד/ת ישראלי/ת?

כשאנחנו מחפשים את הטוב ביותר עבור הורינו המבוגרים, אנחנו שמים לב לכל פרט ופרט, עד לפרטים הקטנים ביותר.

Image hover effect image

לצפיה

המטפל הסיעודי

מטפל סיעודי מסייע לאדם מוגבל אשר לוקה בחוסר יכולת לבצע את הפעולות הבסיסיות היומיומיות וזקוק להשגחה מתמדת השומרת על בטיחותו.
Image hover effect image

לצפיה

שירות חינם עד לקבלת הזכאות

הליך קבלת הזכאות אורך זמן, ולעיתים הצורך בעזרה הינו מיידי.

במקרים כאלה אנו מעניקים בתקופת הגישור עד קבלת הזכאות טיפול של מספר שעות בשבוע ללא תשלום.

Image hover effect image

לצפיה

אפיקי סיוע נוספים

בקופות חולים קיים סל שירותים לו אתם זכאים במסגרת הביטוחי הרפואי שלכם בקופת החולים.  על מנת לדעת לאלו שירותים הינכם זכאים עליכם לפנות לרופא המטפל או לעובד הסוציאלי בקופת החולים.
Image hover effect image

לצפיה

חוק סיעוד

מדינת ישראל מעניקה (באמצעות הביטוח הלאומי) גמלת סיעוד לזכאים על מנת שיוכלו להמשיך ולחיות בביתם, עם משפחתם, ובתוך הקהילה אותה הם מכירים.

Call Now Button